24 lutego 2024

grumpys-roadside-assistance com

Rozumiemy twoje potrzeby co do wsparcia IT

Odzyskiwanie danych jednostka godziwa powierzenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Odzyskiwanie danych Android może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików. Po pierwsze, musisz mieć w pełni funkcjonalne urządzenie z systemem Android, aby przeprowadzić proces odzyskiwania. Możesz to zrobić, włączając tryb debugowania lub zmieniając niektóre ustawienia w systemie Android. Gdy to zrobisz, pliki będą dostępne do odzyskania. Następnie wystarczy wybrać plik lub folder, który chcesz odzyskać i kliknąć Odzyskaj.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android data-recovery software to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych plików z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone pliki audio i wideo, dane WhatsApp, kontakty, wiadomości i dokumenty. Działa bez rootowania urządzenia z systemem Android. Użytkownicy mogą odzyskać pliki nawet po ich usunięciu.

Tenorshare UltData jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami i smartfonami. To oprogramowanie nie wymaga dostępu root do telefonu z Androidem, więc nawet jeśli stracisz dostęp do swojego urządzenia, możesz odzyskać utracone dane bezpośrednio z niego. Ponadto oprogramowanie obiecuje, że nigdy nie udostępni Twoich danych platformom zewnętrznym. To sprawia, że jest bezpieczny w użyciu. Co więcej, jego przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia rozpoczęcie pracy. Użytkownicy mogą filtrować zeskanowane wyniki i podglądać pliki, które muszą odzyskać. Jest również kompatybilny z najpopularniejszymi markami telefonów komórkowych.

Tenorshare UltData for Android oprogramowanie do odzyskiwania danych może przywrócić usunięte, uszkodzone lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie obsługuje również dane z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak dyski flash USB i karty pamięci. Może również odzyskać pliki z iCloud i iTunes. Ponadto program obsługuje różne systemy operacyjne i może być używany zarówno na komputerach Mac, jak i Windows.

W porównaniu z innymi narzędziami do odzyskiwania danych, oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android jest najbardziej skuteczne w odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z najnowszymi wersjami urządzeń z systemem Android. Działa również z Google Drive i Google Nexus. Dodatkowo obsługuje kopię zapasową WhatsApp z Google Drive.

Kolejną cechą UltData jest możliwość odzyskania usuniętych zdjęć bez konieczności rootowania urządzenia. Może również przywrócić usunięte wiadomości, dane aplikacji WhatsApp Business i dane WeChat. Ponadto obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym flagowe modele.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android może być używane do przywracania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Jest to oprogramowanie internetowe, które działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. Użytkownicy mogą przeglądać przestrzeń dyskową podłączonego urządzenia, wybierać pliki i przesyłać je do komputera. AirMore pomaga również użytkownikom zarządzać danymi, usuwać niechciane pliki i inne.

Ta aplikacja ma potężne algorytmy i jest łatwa w użyciu. Co więcej, jest bezpieczna w użyciu. Nie nadpisuje ani nie uszkadza istniejących danych. Gwarantuje również pełną prywatność. Odczytuje tylko dane z Twojego urządzenia, więc nie mają do nich dostępu inne osoby. Działa również z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android 2.3+.

AirMore android oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje wiele różnych typów plików, w tym obrazy, filmy i muzykę. Obejmuje większość typowych scenariuszy utraty danych. Jego czysty interfejs upraszcza proces odzyskiwania i nie przeszkadza lub narusza prywatność danych. To nawet obsługuje odzyskiwanie plików z mocno zmienionych plików.

AirMore jest łatwy w użyciu i jest bezpłatny. Zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do przywrócenia danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje również karty SD i jest całkowicie bezpieczny. Jest to świetny wybór, jeśli próbujesz przywrócić dane po ich usunięciu. Jego zaawansowane funkcje pozwalają użytkownikom bezpiecznie odzyskać dane bez ryzyka dla ich urządzenia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android obsługuje wiele typów danych, w tym zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości i inne. Możesz również użyć go do tworzenia kopii zapasowych i zarządzania plikami.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Działa poprzez skanowanie urządzenia, a następnie przywracanie usuniętych plików. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala wybrać i wyświetlić odzyskane pliki za pomocą jednego kliknięcia. Jest to szybka i łatwa metoda przywracania danych z urządzenia z systemem Android.

Do oprogramowania dołączona jest łatwa do zrozumienia instrukcja obsługi. Zawiera również przycisk „Check Update”, który umożliwia automatyczne pobieranie aktualizacji programu. Użytkownicy mogą pobrać AnyMP4 Android Data Recovery ze strony internetowej firmy. Oprogramowanie pozwala również dostosować folder wyjściowy i folder kopii zapasowej dla odzyskanych plików.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac współpracuje z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android i pozwala selektywnie odzyskać ważne i niechciane pliki z urządzenia. Obsługuje większość popularnych urządzeń z Androidem, w tym LG G3 i HUAWEI Ascend Mate7. W szybki sposób odzyskuje również dane z nośników i dokumentów opartych na systemie Android.

Kolejną świetną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery jest możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania plików multimedialnych. Program jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS i Android, a także może konwertować HEIC na pliki JPEG i PNG. Dodatkowo obsługuje tworzenie kopii zapasowych kontaktów i filmów. Dzięki temu można zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem, przenosząc ważne pliki.

Możesz również użyć AnyMP4 iOS Cleaner, aby usunąć niechciane dane. Ten program pomaga również organizować nagrania i zapisywać je jako pliki MP3 lub AAC. Możesz je następnie przenieść na komputer lub nawet sprzedać lub przekazać. Ten program obsługuje również różne formaty wideo, więc możesz udostępniać nagrane filmy w mediach społecznościowych.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Broken Android Data Recovery to darmowy program do odzyskiwania utraconych danych z telefonów z systemem Android. Działa w celu odzyskania utraconych danych po awarii systemu lub telefonu. Program jest w stanie odczytać dane z zakorzenionego urządzenia z systemem Android. Nie może jednak odczytać danych z telefonu z systemem Android, który nie jest w trybie Debugowania USB.

Broken Android Data Recovery to doskonałe rozwiązanie do odzyskiwania utraconych danych z telefonów z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs i przyzwoity projekt sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Ważne jest również, aby zauważyć, że Broken Android Data Recovery działa na plikach Android tylko do odczytu, więc nie musisz się martwić o uszkodzenie danych. Wszystkie możliwe do odzyskania dane zostaną przywrócone do urządzenia.

Broken Android Data Recovery może również przywrócić usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Posiada funkcję podglądu, co oznacza, że możesz wyświetlić podgląd plików przed podjęciem decyzji o ich odzyskaniu. Używa również bezpiecznych metod odzyskiwania danych, aby zapobiec utracie danych. FonePaw to kolejna zepsuta aplikacja Android Data Recovery, która koncentruje się na odzyskiwaniu zdjęć i filmów, ale ma zdolność do odzyskiwania innych typów danych. Ma jednak niższy wskaźnik sukcesu niż D-Back dla Androida.

Za pomocą Broken Android Data Recovery można wyeksportować wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, audycje i dokumenty na komputer. Program współpracuje z modelami Samsung Galaxy S, Galaxy Tab i Galaxy S2. Po zainstalowaniu programu można rozpocząć przywracanie utraconych danych. Po zakończeniu procesu skanowania, program pozwoli Ci odzyskać utracone dane.

Podczas gdy dane zapisane na karcie SD są zazwyczaj możliwe do odzyskania, odzyskanie danych zapisanych w pamięci wewnętrznej jest nieco trudniejsze. Zepsuty ekran dotykowy to świetny wskaźnik, że odzyskanie danych nie jest niemożliwe. Jeśli jednak wyświetlacz telefonu z systemem Android nadal działa, istnieje niewielka szansa, że uda się odzyskać potrzebne dane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]