23 kwietnia 2024

grumpys-roadside-assistance com

Rozumiemy twoje potrzeby co do wsparcia IT

dav

Odzyskiwanie danych w wedajne metody.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Rodzaje Android Data Recovery

Kiedy musisz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, narzędzia do odzyskiwania danych Androida mogą Ci pomóc. Programy te są zaprojektowane tak, aby znaleźć utracone lub usunięte pliki i przywrócić je do właściwej lokalizacji. Dostępnych jest kilka rodzajów narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Oprogramowanie, które wybierzesz, zależy od tego, ile danych musisz odzyskać. Możesz zdecydować się na użycie jednego z tych narzędzi do konkretnego zadania lub zdecydować się na bardziej uniwersalne rozwiązanie.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to narzędzie do odzyskiwania danych z urządzenia z systemem Android. Możesz użyć tego programu, aby odzyskać dane z uszkodzonego lub uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Program może również naprawić zablokowany lub zamrożony telefon z systemem Android. To oprogramowanie jest w stanie przywrócić utracone dane i przywrócić telefon do normalnego stanu roboczego.

Obsługuje większość urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG, HUAWEI, Samsung GALAXY Serial, Samsung Galaxy S6 itp. Pomaga przywrócić usunięte lub utracone dane z telefonów i tabletów z systemem Android. Posiada funkcje selektywnego odzyskiwania danych, umożliwiając odzyskanie ważnych i niechcianych danych. Inną wspaniałą cechą jest jego szybka prędkość odzyskiwania.

AnyMP4 Android Data Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Aplikacja jest łatwa w użyciu i potrafi przywrócić dane nawet z czarnych ekranów. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoje urządzenie do komputera i postępować zgodnie z podpowiedziami. Po podłączeniu urządzenia, program przeskanuje urządzenie i pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Korzystanie z AnyMP4 Android Data Recovery to świetny sposób na stworzenie kopii zapasowej ważnych danych i przywrócenie ich na komputer. Ten program obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android i jest odpowiedni zarówno dla użytkowników Windows, jak i Mac. Oprócz odzyskiwania usuniętych danych z systemu Android, możesz również odzyskać dane, które zostały przypadkowo usunięte. Dzięki prostemu interfejsowi i przyzwoitemu zestawowi narzędzi, AnyMP4 Android Data Recovery jest łatwy w użyciu. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że wymaga trybu debugowania USB do uruchomienia.

Najnowsza wersja AnyMP4 Android Data Recovery jest dostępna od wydawcy. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem AnyMP4 Android Data Recovery dla Mac, powinieneś unikać pobierania nielegalnej wersji z witryn wymiany plików. Pęknięte i warezowe wersje są zainfekowane i mogą uszkodzić instalację twojego systemu. Ponadto mogą naruszać Twoją prywatność. Zawarte w nich pliki cracków i keygenów zawierają konia trojańskiego, który może pozwolić hakerom przejąć kontrolę nad Twoim systemem i skopiować Twoje dane.

Kolejną przydatną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery jest możliwość tworzenia kopii zapasowych i przenoszenia danych z iOS na Androida i odwrotnie. Obsługuje również konwersję plików HEIC do JPEG i PNG oraz oferuje masową kopię zapasową kontaktów.

Tenorshare UltData

Jeśli straciłeś wszystkie swoje pliki, powinieneś pobrać oprogramowanie do przywracania danych Tenorshare UltData for Android ze Sklepu Google Play. Po zainstalowaniu programu można podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera i odzyskać pliki. Gdy oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i wybrać jedną z opcji odzyskiwania. Jeśli ostatnio wykonałeś kopię zapasową swojego urządzenia, możesz również użyć ostatniego pliku kopii zapasowej, aby przywrócić usunięte pliki.

Dzięki temu narzędziu można łatwo przywrócić dane z urządzeń z systemem Android bez rootowania urządzenia. Należy jednak pamiętać, że rootowanie urządzenia jest ryzykowne i może spowodować utratę gwarancji. Może również spowodować, że system stanie się niestabilny i sprawi, że proces odzyskiwania będzie znacznie bardziej skomplikowany. Na szczęście Tenorshare zaktualizował UltData dla Androida, aby proces był bardziej bezpieczny.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest dostępne w kilku planach, z których każdy obsługuje do pięciu urządzeń z systemem Android i jednego komputera. Jest bezpłatny do pobrania i daje podgląd utraconych plików. Ale, jeśli trzeba odzyskać więcej niż kilka utraconych plików, należy rozważyć zapłacenie za licencję. Istnieje centrum obsługi klienta, z którym można się skontaktować w dowolnym momencie, aby uzyskać pomoc. Można również przeczytać FAQ, aby pomóc dowiedzieć się, jak zainstalować oprogramowanie na urządzeniu.

FoneLab Android Data Recovery

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, FoneLab Android Data Recovery może również odzyskać usunięte kontakty. Oprogramowanie pozwala również użytkownikom eksportować kontakty w formacie VCF, CSV lub HTML. Co więcej, może również odzyskać ważne zdjęcia, filmy i nagrania rozmów. Aplikacja dostępna jest w dwóch różnych wersjach – darmowej i płatnej.

Ten program obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android. Aby odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, musisz najpierw określić model urządzenia. Aby to zrobić, musisz włączyć debugowanie USB. Po wykonaniu tej czynności FoneLab wykryje Twoje urządzenie i wyświetli monit o wybranie typu danych.

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu. Posiada interfejs zorientowany na klienta z przyciskami nawigacyjnymi na pasku bocznym. Posiada również uporządkowane i sklasyfikowane pliki, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko znaleźć potrzebne im pliki. FoneLab jest kompatybilny zarówno z systemem Windows XP, jak i Mac OS X 10.7 lub nowszym. Zajmuje bardzo mało miejsca na dysku i zasobów procesora. Obsługuje również różne rodzaje sprzętu. Wskaźnik odzyskiwania danych w tym oprogramowaniu jest doskonały.

Aiseesoft Mac FoneLab for Android obsługuje odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z większością wersji Mac OS i urządzeń z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych zdjęć, dzienników połączeń i wiadomości. Co więcej, jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi markami urządzeń z systemem Android. Tak więc, FoneLab Android Data Recovery for Mac jest najwygodniejszym narzędziem do odzyskiwania utraconych danych z Androida. Jest bezpieczny i bezpieczny w użyciu, a także obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne Mac OS.

Inną opcją odzyskiwania danych z Androida jest Tenorshare UltData. Ten program jest łatwy w użyciu, szybki i intuicyjny. Może odzyskać usunięte dane z kart SD i pamięci wewnętrznej. Ponadto, może przywrócić dane WhatsApp Business. Program ma również możliwość zwiększenia rozdzielczości odzyskanych obrazów. Na koniec, działa w każdym scenariuszu.

Recoverit

Kiedy chcesz odzyskać utracone dane z Androida lub iPhone’a, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Recoverit Android. To oprogramowanie działa na Macu i Windowsie, i można je pobrać z jego strony internetowej. Aby zainstalować oprogramowanie, po prostu kliknij lewym przyciskiem myszy plik Recoverit_setup_full i postępuj zgodnie z monitami instalacyjnymi. Po zakończeniu instalacji możesz rozpocząć proces skanowania, aby odzyskać usunięte dane.

Recoverit działa poprzez skanowanie całej przestrzeni dyskowej, a następnie podgląd plików. Możesz również filtrować wyniki na podstawie ścieżki pliku i typu pliku. W ten sposób możesz wyszukać konkretne pliki i pominąć niepotrzebne. Po znalezieniu żądanych plików można wstrzymać lub zatrzymać proces skanowania. Możesz wybrać i wyświetlić podgląd plików, a także wybrać lokalizację do ich odzyskania. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami i pudełkami telewizyjnymi.

Kiedy przywracasz utracone dane na telefonie z Androidem, program używa algorytmów głębokiego skanowania, aby odzyskać usunięte dane. Po pobraniu i zainstalowaniu Recoverit na komputerze, możesz rozpocząć skanowanie pamięci telefonu. Proces jest łatwy i szybki. Oprogramowanie do odzyskiwania danych działa na większości telefonów z Androidem, w tym na telefonach uszkodzonych.

Telefony z systemem Android stały się coraz ważniejsze w codziennym życiu ludzi, dzięki czemu odzyskiwanie danych z systemu Android jest procesem niezbędnym. Ten program pomaga przywrócić utracone dane z pamięci wewnętrznej. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android obsługuje wiele różnych formatów plików, ma wyjątkowo szybką prędkość skanowania i ma wysoki wskaźnik odzyskiwania.

Innym powodem, dla którego warto używać Recoverit jest przypadkowe usuwanie plików. W większości przypadków, usunięcie pliku nie spowoduje jego usunięcia, ale pozostawi miejsce, które może zostać nadpisane przez nowe pliki. W rezultacie, im dłużej czekasz przed próbą odzyskania danych, tym większe szanse, że stracisz je na dobre. Jeśli telefon został uszkodzony przez awarię systemu lub błąd wirusa, może być konieczne przywrócenie go.

Wondershare Android Data Recovery jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wykrywa wszystkie urządzenia pamięci masowej i obsługuje wszystkie formaty odczytu. Działa nawet z uszkodzonymi komputerami i ma narzędzia do naprawy wideo.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]